تعمیر خودرو در میمه و شاهین شهر و وزوان

در جاده ها تعمیر خودرویتان را به ما بسپارید. فقط کافیست با یکی از شماره های ۰۹۱۳۵۷۷۸۲۶۷ ۰۹۳۹۱۰۰۳۹۴۰ تماس بگیرید.

امداد خودرو شاهین شهر و میمه – خودرو بر شاهین شهر و میمه – حمل خودرو شاهین شهر و میمه – ماشین بر شاهین شهر و میمه
امداد خودرو شاهین شهر و میمه معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر شاهین شهر و میمه زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امداد خودرو شاهین شهر و میمه ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو شاهین شهر و میمه شامل یدک کش شاهین شهر و میمه، خودروبر شاهین شهر و میمه، حمل خودرو شاهین شهر و میمه، کفی شاهین شهر و میمه، مکانیک سیار شاهین شهر و میمه، بنزین سیار شاهین شهر و میمه، باتری به باتری و پنچری در شاهین شهر و میمه می باشد. همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر شاهین شهر و میمه صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

امداد خودرو شبانه روزی شاهین شهر و میمه در تمام مناطق شهر شاهین شهر و میمه
امداد خودرو شاهین شهر و میمه با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق شاهین شهر و میمه را در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟
در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی محیاای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو محیا تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو شاهین شهر و میمه در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امدادخودرو محیا تماس بگیرید.

امداد خودرو شاهین شهر و میمه یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در شاهین شهر و میمه و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

ماشین بر شاهین شهر و میمه – حمل خودرو شاهین شهر و میمه – خودروبر شاهین شهر و میمه – خودرو بر شاهین شهر و میمه – یدک کش شاهین شهر و میمه – امداد خودرو کشوری
امداد خودرو کشوری با سال ها تجربه در زمینه امداد خودرو و خودرو بر در شاهین شهر و میمه آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

امداد خودرو شاهین شهر و میمه
خودرو بر شاهین شهر و میمه
ماشین بر شاهین شهر و میمه
حمل خودرو شاهین شهر و میمه
یدک کش شاهین شهر و میمه
خودروبر شاهین شهر و میمه
امدادخودرو شاهین شهر و میمه
حمل ماشین شاهین شهر و میمه
امداد خودرو سیار شاهین شهر و میمه
حمل ماشین در شاهین شهر و میمه
خودرو سوار شاهین شهر و میمه
کفی حمل خودرو شاهین شهر و میمه
شماره یدک کش شاهین شهر و میمه

مهمترین توصیه های حمل خودرو شاهین شهر و میمه:

۱: هرگز هنگام گرم بودن و یا روشن بودن موتور، درب رادیاتور خودرو را بار ننمایید، زیرا در این صورت سیستم رادیاتور بعضی از خودرو ها نیاز به هواگیری مجدد خواهد داشت و همچنین به خاطر بالا بودن دمای آب احتمال سوختگی برای شما وجود دراد.

۲: ضرورت همراه داشتن ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

۳: حتما از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه داشتن زنجیر چرخ قبل از شروغ مسافرت اطمینان حاصل نمایید.

۴: توصیه اصلی امدادخودرو به مالکین کلیه محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو این است که نسبت به همراه داشتن گوشی تلفن هوشمند همراه و پاوربانک (یا شارژر همراه) در سفرهای درون و بیرون شهری توجه کافی را داشته باشند تا در زمان بروز مشکل بتوانند از طریق اینترنت و اتصال به وب سایت تخصصی امداد خودرو محیا و یا استفاده از اپلیکیشن امداد خودرو محیا، با اطمینان از خدمات امداد خودروهای سایت امداد خودرو محیا برخوردار شوند.

۵: از عملکرد و کارایی سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.

۶: در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

۷: در جاده های شلوغ و پر ترافیک فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت نمایید.

۸: در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.

۹: از وجود آچار چرخ و زاپاس خودرو قبل از شروع سفر اطمینان حاصل نمایید.

۱۰: قبل از شروع مسافرت از سطح روغن های خودرو اطمینان حاصل نمایید.

امداد خودرو شاهین شهر و میمه

معتبرترین امداد خودروشاهین شهر و میمه

باطری به باطری سیار در محل شما، حمل خودرو با یدک کش، حمل خودرو با خودرو سوار کفی، پنچرگیری در محل شما، مکانیک سیار، سوخت رسانی در محل شما، باز کردن درب خودرو و… در پایین به برخی خدمات امداد خودرو اشاره می کنیم:

امداد خودرو شاهین شهر و وزوان

اهمیت چکاپ خودرو در شاهین شهر و میمه

چک کردن خودرو قبل ازحرکت یکی از مهم ترین مواردی است که قبل از شروع حرکت به خصوص در جاده ها باید به آن توجه داشته باشید، این موضوع با مراجعه به یک تعمیرکار به خوبی قابل انجام است. به عبارتی راحت ترین روش برای چکاپ ماشین قبل از سفر مراجعه به تعمیرکار است. گاهی ممکن است در داخل شهر هیچ مشکل فنی در خودروی شما مشاهده نشود اما به محض اینکه وارد جاده شدید به دلیل فشار ناشی از سرعت، آب و هوا، تداوم حرکت برای مدت طولانی که در جاده به خودرو وارد می شود خودرویتان دچار مشکل شده و متوقف شود.

بنابراین برای پیشگیری از مشکلات احتمالی، اقدامات لازم را قبل از سفر انجام دهید تا خودروی شما در طول سفر دچار مشکل نشود. درادامه به بررسی اقدامات لازم قبل از سفر می پردازیم.

چه مواردی قبل از حرکت خودرو باید چک شود؟

بهتر است برای جلوگیری از عواقب خرابی خودرو چک لیستی از ماشین خود تهیه کرده و قبل از حرکت تمامی موارد توسط خودتان و یا تعمیرکار بررسی و چک شود. از جمله مواردی که قبل از شروع سفر باید بررسی نمایید عبارتند از:

چک کردن تایرها

بررسی تایرها یکی از مهم ترین مواردی است که قبل از هر چیز باید آن را بررسی نمایید. وجود هر نوع پارگی و فرسودگی بر روی لاستیک بسیار خطرناک است و در مسیر سفر برایتان بسیار دردسر ساز می شود. بنابراین قبل از حرکت باید از سالم بودن تایرها و عدم وجود پارگی در آن ها اطمینان حاصل کنید. دومین موردی که باید چک شود بررسی باد لاسیک ها می باشد کم و یا زیاد بودن باد لاستیک ها هر دو برای خودرو مسئله ساز است زیاد بودن باد لاستیک منجر به بالا رفتن مصرف سوخت، عدم کنترل خودرو در پیچ ها می شود و کم بودن باد لاستیک نیز منجر به پنچر شدن لاستیک خودرو می شود. بنابراین بالانس کردن باد تمامی تایرها الزامی می باشد.

در صورتی که تمامی موارد بالا را رعایت کردید ولی در جاده دچار مشکل شدید نگران نباشید، فقط کافیست با واحد امداد خودرو در شاهین شهر و میمه تماس گرفته و درخواست کمک نمایید. این واحد با اعزام نیروی متخصص به محل می تواند لاستیک خودرویتان را تعویض کرده و مشکلتان را حل نماید.

چک کردن روغن های خودرو

روغن های خودرو نقش بسزایی در عملکرد خودرو دارند و مهم است که در همه حال آن ها را چک و بررسی نمایید. اول از همه چک کردن روغن موتور خودرو است که باید به اندازه بوده و سطح کیفیت بالایی داشته باشد. اگر خودروی شما اتوماتیک است چک کردن روغن گیربکس قبل از شروع سفر امری ضروری است تا خودرویتان دچار روغن سوزی نشود.

چک کردن سطح آب رادیاتور

چک کردن آب رادیاتور در زمستان و تابستان بسیار حائز اهمیت می باشد. مایع خنک کننده رادیاتور در حین مسیر به خنک کردن اجزای موتور کمک می کند. بنابراین قبل از سفر میزان مایع خنک کننده و وجود ضد یخ کافی در خودرو را بررسی نمایید تا دچار مشکل نشوید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اگر خودرو جوش آورد به دلیل کم شدن سطح آب رادیاتور می باشد که باید آب رادیاتور تا سطح مجاز شارژ شود.

چک کردن تسمه های خودرو

بررسی تسمه های خودرو و چک کردن میزان سفتی، شلی و صاف بودن آن امری ضروری است. همچنین توجه کردن به صدای جیر جیر در تسمه ها هنگام حرکت و تعویض به موقع آن ها باعث می شود سفر مطمئنی در طول مسیر داشته باشید.

چک کردن باتری و دینام خودرو

همان طور که می دانید دینام قلب الکتریکی خودرو می باشد که انرژی مکانیکی را به الکتریکی تبدیل کرده و وظیفه شارژ کردن باتری خودرو را نیز بر عهده دارد. اگر جریان برق خودرو از کار بیوفتد دیگر خودرو استارت نمی خورد. بنابراین چک کردن دینام خودرو با دستگاه مخصوص قبل از شروع سفر لازم و الزامی می باشد.

چک کردن چراغ ها

چراغ ها در جاده از مهم ترین تجهیزات در خودرو می باشند که باید بدون هیچ نقص و عیبی کار کنند. بنابراین چک کردن چراغ های جلویی و عقبی، چراغ راهنما، چراغ ترمز و مه شکن و اطمینان از کارکردن آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

چک کردن برف پاک کن خودرو

اگر موقع بارش برف و باران مجبور به طی کردن مسیر طولانی با خودرویتان هستید حتما از سالم بودن برف پاک کن ها اطمینان حاصل نمایید و مطمئن شوید که به خوبی در بارندگی شیشه خودروی شما را تمیز خواهند کرد.

چک کردن فیلتر تهویه

در صورت خرابی و یا کثیف شدن فیلتر هوا، رطوبت کابین از بین رفته و جریان هوای عبوری از دریچه های سیستم تهویه محدود شده و خودرو از نظر سرمایش و گرمایش کارایی بسیار کمی خواهد داشت. در واقع اگر فیلتر هوا و سیستم تهویه مطبوع خودرو شما به درستی کار نکند، در هوای سرد و بارانی با بخار شیشه های خودرو مواجه خواهید شد که از بین نمی روند و در دید شما اختلال ایجاد می کند. بنابراین اطمینان از سلامت تهویه مطبوع و کارکرد فیلتر هوای کابین پیش از شروع حرکت امری حیاتی است.

چک کردن سیستم ترمز

چک کردن لنت ترمز و روغن ترمز از موارد مهم دیگری هستند که باید حتما بررسی شوند. لنت ترمز از بخش های مهم ترمز می باشد که در طی زمان و طی کردن کیلومتری خاص نیاز به تعویض پیدا می کند برای همین باید به طور مرتب بررسی شود و در صورت خرابی لنت ترمز سریعا تعویض شود. سیستم ترمز نیز یکی از مهم ترین بخش های خودرو است که اهمیت بسیار بالایی دارد. ترمز سالم ترمزی است که در زمان ترمز گرفتن به سرعت عمل کند و در طول مسیر هیچ گونه صدایی نداشته باشد. از این رو بررسی لنت های ترمز، دیسک و سطح روغن ترمز قبل از شروع سفر ضروری می باشد.

خدمات امداد خودروی شاهین شهر و میمه

این واحد یکی از سریع ترین مراکز امداد رسانی فعال در شاهین شهر و میمه می باشد که به منظور تعمیر خودرو در محل حادثه و رفع مشکل آن به دو صورت خدمات مکانیکی سیار و خدمات حمل و جابجایی انجام می گیرد.

در صورتی که خودروی شما به دلیل نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن منجر به بروز حادثه باشد بهتر است به راه خود ادامه نداده و با تماس با یکی از واحدهای امداد رسانی خودرو مشکل خود را بیان نموده تا امداد گران در کمترین زمان ممکن به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

خدمات مکانیکی سیار امداد خودروی شاهین شهر و میمه

امکان خرابی خودرو در جاده و خیابان برای هرکسی وجود دارد شاید شما هم جزء افرادی باشید که در حین رانندگی ماشینتان خود به خود متوقف شده و یا هنگام رانندگی متوجه صداهای ناهنجار از خودروی تان شده باشید در این مواقع از کنار صداها سر سری رد نشوید چون در صورت عدم رسیدگی به خرابی خودرو و عدم توجه به صداهای ایجاد شده در جلوی خودرو، موتور خودرو دچار مشکلات بزرگتر شده و شاهد خرابی قطعات سالم خودرو می شوید و مجبور به صرف هزینه بسیار بالایی برای تعمیر خودرو خواهید شد.

حال اگر شما در جاده و یا خیابانی باشید که امکان حرکت خودرو برایتان مقدور نباشد و در محل مورد نظر به مکانیک دسترسی نداشته باشید نگران نباشید گروه امداد رسانی خودرو در شاهین شهر و میمه در تمامی نقاط کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد. این مرکز سعی دارد با ارائه خدمات در جای جای ایران از نگرانی هم وطنان برای نقص فنی خودرو در جاده ها بکاهد تا در جاده هیچ استرسی در زمان نقص فنی خودرو نداشته باشند.

پس شما می توانید با خیال راحت تعمیر خودروهای ایرانی و خارجی خود را به امداد خودرو در شاهین شهر و میمه بسپارید

بررسی تمامی عواملی که در بالا به آن ها اشاره کردیم باعث می شود یک سفر مطمئن و بدون دغدغه داشته باشید. توجه به این موارد ضروری است ولی در صورت بروز حادثه و خرابی خودرویتان در جاده نگران نباشید و با واحدهای امداد خودرو شاهین شهر و میمه تماس بگیرید تا متخصصین کاربلد به محل ارسال کنند. این مراکز آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته برای عزیزان در تمامی نقاط کشور می باشند.

در چه مواقعی نیاز به تماس با امداد خودرو پیدا خواهیم کرد؟
در واقع هنگامی که ماشین شما به هر دلیلی خاموش شود و یا قابل حرکت نباشد، شما به امداد رسانی یا خودرو بر نیاز خواهید داشت. امداد خودرو شاهین شهر و میمه با خدمات گسترده ای که در سطح شهر ارائه داده است، در کلیه زمان ها و هر ساعتی از شبانه روز، در صورت درخواست امداد رسانی، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان بوده و سعی دارد در بازه زمانی کمی مشکل شما را رفع نماید. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، امداد خودرو شاهین شهر و میمه از جمله با سابقه ترین نمایندگی ها در زمینه ارائه خدمات امداد رسانی در شاهین شهر و میمه می باشد. شایان ذکر است که تجهیزات و سیستم های بکار برده شده توسط این شرکت، از قطعات درجه بازار ساخته شده اند و کلیه خدمات ارائه شده بوسیله آن ها نیز مورد تاییدیه اتحادیه امداد رسانی کشور می باشد. این شرکت از ابتدای فعالیت خود تا به امروز رضایت مشتری را در اولویت کار خود قرار داده و خدمات خود را بالا ترین کیفیت در اختیار هم وطنان عزیزمان قرار داده است. این نکته قابل ذکر است که امداد خودرو شاهین شهر و میمه به منظور ارائه خدمات گسترده به کاربران در زمینه هایی چون مسائل و مشکلات خودرویی، کارشناسان خبره و مجرب خود را موظف ساخته است تا مطابق با استاندارد های وضع شده در زمینه خودرو و جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا، به ارائه خدمات بپردازند و رضایت مشتری را در اولویت کار خود قرار دهند. برای درخواست امداد خودرو در شاهین شهر و میمه به راحتی می توانید با برقراری تماس با شماره این شرکت و اعلام مکان خود، در اسرع وقت مشکل خود را حل نمایید.

موارد خدمات مکانیکی سیار در امداد خودروی شاهین شهر و میمه

اکنون که خودروی شما دچار مشکل شده باید سریعا دنبال راه حل برای رفع آن باشید که ما به شما مراکز امداد خودرو شاهین شهر و میمه را پیشنهاد می کنیم، از جمله مواردی که تیم تخصصی مکانیک سیار در امداد خودروی شاهین شهر و میمه انجام می دهند عبارتند از :

امداد باتری
تعویض روغن
تعویض قطعات یدکی خودرو
تعویض لنت ترمز
پنچرگیری و تعویض لاستیک خودرو
تعمیر و تعویض چراغ های خودرو در محل
تعویض تسمه تایم خودرو
سوخت رسانی در جاده ها
تعمیرات برق خودرو
که کلیه خدمات توسط تیم حرفه ای و کاربلد مرکز امداد خودرو شاهین شهر و میمه انجام می پذیرد. این واحد آماده ارائه خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز برای عموم مردم با قیمت مناسب و گارانتی کار می باشد

نکات مهم در زمان بروز مشکل در وسیله نقلیه
یکی از توصیه های مهمی که بایستی حتما به آن توجه نمود، این است که در زمان گرم بودن موتور، نباید درب رادیاتور را بار کرد. برای اینکه سیستم رادیاتور برخی از ماشین های ایرانی، اگر در زمان داغ بودن موتور باز شوند، نیاز به هواگیری خواهند داشت.
نکته دیگری که وجود دارد اهمیت همراه داشتن ابزار ها و وسایل نقلیه حیاتی در وسیله نقلیه می باشد.
بررسی چراغ های مه شکن و اطمینان از سالم بودن آن ها و همچنین همراه داشتن زنجیر چرخ در صندوق از دیگر توصیه های مهم امداد خودرو شاهین شهر و میمه است که قبل از مسافرت حتما باید بررسی شوند.
حتما قبل از حرکت دادن وسیله نقلیه، نحوه کارکرد و عملکرد ترمز دستی و ترمز را بررسی نمود.
هنگام عبور از سطح های لغزنده در جاده، زمانی که سرعتتان زیاد است، از تعویض یهویی به دنده سنگین خودداری کنید.
در مسیر های شلوغ که تردد وسایل نقلیه بالا است، فاصله خود را با خودروی جلویی رعایت کنید.
نکته مهم دیگر قبل شروع حرکت اطمینان از داشتن زاپاس و آچار چرخ در خوددرو می باشد.

خدمات حمل و جابجایی در امداد خودرو شاهین شهر و میمه

همان طور که در بالا اشاره کردیم مرکز امداد خودرو شاهین شهر و میمه در راستای رفع مشکلات مکانیکی خودرویتان به فکر رفع مشکل حمل خودرو نیز برآمده است.

اگر در جاده و خیابان خودوری شما خراب شود و امکان تعمیر آن در محل میسر نباشد نگران نباشید فقط کافیست با یکی از واحدهای امداد خودروی شاهین شهر و میمه تماس گرفته و از خدمات حمل خودرو با یدک کش بهره مند شوید.

امروزه با گسترش خودرو در سطح شهر شاهد خرابی و سانحه تصادف در جاده و خیابان ها هستیم که مشکلات بسیاری از جمله اتلاف وقت راننده و رانندگان دیگر که در مسیر رفت و آمد قرار دارند را منجر می شود بنابراین داشتن شماره یدک کش و امداد خودرو کمک زیادی برای رفع این مشکل خواهد کرد.

انواع یدک کش در امداد خودرو شاهین شهر و میمه

یدک کش خودرو بایستی از تمامی جهات امداد رسانی به خودرو مجهز باشد تا در مواقع سخت دچار مشکل نشود و به راحتی بتواند خودرو را به محل مورد نظر حمل کند. انواع خدمات یدک کشی که در مرکز امداد خودرو شاهین شهر و میمه ارائه می شود که شامل :

یدک کشی کفی خودرو بر

اگر جزء افراد حساسی هستید که تمایل دارند خودرویشان بدون آسیب به محل مورد نظر منتقل شود به شما یدک کش کفی خودرو بر را پیشنهاد می کنیم. در این مدل ید کش ها، خودرو به طور کامل بر روی کف یدک کش قرار می گیرد و یکی از مطمئن ترین و امن ترین روش ها برای حمل خودرو می باشد. از مزایای این روش عدم آسیب رسیدن به خودرو در طول مسیر حمل خودرو تا محل مورد نظر می باشد.

یدک کش چرخگیر

یکی از متداول ترین و ارزان ترین روش های حمل خودرو، یدک کش چرخگیر می باشد. یدک کش چرخگیر دارای فلزی است که در زیر دو چرخ جلو و یا دو چرخ عقب خودرو قرار می گیرد و از آسیب رسیدن به سپر خودرو جلوگیری می کند.

یدک کش های کامیونی

این مدل از یدک کشی یکی از محبوب ترین روش های یدک کشی در جهان می باشد زیرا امنیت خودرو در این نوع از حمل تا حدودی تضمین شده است. یدک کش های کامیونی به صورت هیدرولیکی کار می کنند. نحوه کار کرد این نوع یدک کش ها به این گونه است که از چند جک هیدرولیکی برای حمل خودرو تشکیل شده است که باید ابتدا بندهای این جک به چهار چرخ خودرو متصل شوند و سپس آن ها را در جهات مختلف جابجا کنند.

یدک کش جاده

در مکان های پر تردد و خطرناک و یا در جاده های باریک و یا تاریک که خطر تصادف بالا می رود حضور یدک کش جاده ای امری مهم می باشد. یدک کش جاده ها معمولا با پلیس در ارتباط هستند تا در مواقعی که تصادفی رخ دهد سریعا خود را در محل مورد نظر حاضر کنند.

مزایای خدمات حمل و جابجایی در امداد خودرو شاهین شهر و میمه

در صورتی که مرکز امداد رسانی قادر به تعمیر خودرو در محل حادثه نباشد تصمیم به انتقال خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه می گیرد. امداد خودرو شاهین شهر و میمه یکی از بهترین ارائه دهنده های خدمات امدادی در جاده و خیابان می باشد. عمدتا حمل خودرو با یدک کش در شاهین شهر و میمه فایده های زیادی دارد که در ادامه به برخی از این مزایا می پردازیم.

  •  اعزام یدک کش به محل در سریع ترین زمان

  •  انتفال خودرو به تعمیرگاه

  •  انتقال خودرو به محل بدون آسیب با تضمین

  •  حمل خودرو با قیمت مناسب

  •  انتقال خودرو به محل نمایندگی

  • خدمات جابجایی خودرو در امداد خودرو شاهین شهر و میمه شامل کلیه خودروها اعم از خودروهای خارجی لوکس و مدل بالا و خودروهای ایرانی می باشد که تضمین می کند خودرو بدون کوچک ترین آسیب و بدون خط و خش به محل مورد نظر منتقل می شود
امداد خودروی محیا *مهندس سالم*
ارسال