شماره تلفن های امداد خودرو شاهین شهر :

۰۹۱۳۵۷۷۸۲۶۷

۰۹۳۹۱۰۰۳۹۴۰

آدرس ایمیل:

info@mvik.ir

آقای سالم


محل استقرار خودروهای امدادی

در میمه و شاهین شهر

 
 

 
 

امداد خودرو شاهین شهر

اگر در هر شرایطی قرار گرفتید و امکان جا به جایی ماشین برای تان وجود نداشت حتی اگر درب منزل یا در اتوبان بودید نترسید و نگران نباشید ما در امداد خودرو در شاهین شهر همراه منتظر زنگ شما عزیزان هستیم. اینجا ماشین شما با مشکل مواجه شده و امکان جا ب جایی آن وجود ندارد .

امداد خودرو شاهین شهر
امداد خودرو شاهین شهر

امداد خودرو شاهین شهر

پس به یک امداد خودرو یا در واقع به یدک کش ماشین نیاز دارید که یا مشکل ماشین شما اگر قابل حل باشد توسط مکانیک همراه حل شود و ارزیابی اولیه انجام شود و اگر قابل حل نبود توسط امداد خودرو در شاهین شهر به اولین و نزدیک ترین مکانیکی برده شود. گاهی در مسیر هستیم و ماشین دچار نقص فنی می شود و هیچ گونه نمی توان آن را روشن کرد و قطعات و تجهیزات کافی به همراه نداریم چه کنیم اگر در مسیر شاهین شهر بودید راحت ترین کار تماس با امداد خودرو در شاهین شهر می باشد.

امداد خودرو شاهین شهر

امداد خودرو شاهین شهر
امداد خودرو شاهین شهر

در اولین تماس مشخصات ماشین و مشکل آن بررسی و بهترین امکانات به همراه متخصص ترین مکانیک به منطقه اعزام می شود و در کوتاه ترین زمان و با دقت و حوصله  مشکل ماشین شما رفع خواهد شد.

امداد خودرو شاهین شهر

امداد خودرو در شاهین شهر با هدف کسب رضایت مشتری در عین حال انجام وظایف خود به طور کامل و ارائه خدمات مانند خدمات تعمیر گاهی، خدمات سیار، خدمات در محل کار، خدمات درب منزل، خدمات تلفنی و مشاوره ای، به ارائه خدمت رسانی در سرتا سر اصفهان می پردازد و در مرکز شاهین شهر شعبه اصلی آن آماده ارائه خدمت رسانی به همه شما عزیزان در کوتاه ترین زمان است.

 
 

محل استقرار امداد خودرو شاهین شهر

امداد خودروی محیا *مهندس سالم*
ارسال