یدک کش شاهین شهر و خودروبر محیا در شاهین شهر

امداد خودرو و یدک کش شاهینارائه دهنده خدمات سرویس در محل و ارائه خدمات حمل خودرو در استان اصفهان و حومه خدمات تعمیرگاهی اعم از صافکاری نقاشی جلوبندی مکانیکی لوازم یدکی با ۳۰ درصد تخفیف بصورت ویژه در شاهین شهر به مدیریت آقای سالم

محدوده فعالیت شاهین شهر ازادراه معلم ازادراه نطنز به کاشان و ازادراه شهید کاظمی ازادراه حجازی مورچه خورت میمه گرگاب و برخوار میمه علویجه و دهق هستیم  با بیش از بیست سال تجربه درخشان در شهرستان و استان

 

#امداد خودرو در آزاد راه اصفهان به نطنز کاشان

#امداد خودرو در نطنز به اصفهان

#امداد خودرو در مورچه خورت و میمه به اصفهان

#امداد خودرو در آزاد راه معلم

#امداد خودرو در آزاد راه آزادگان

# امداد خودرو و جرثقیل و یدکش تعمیر کار سیار در شاهین شهر

#امداد خودرو و یدک کش و خودروبر در آزادراه نطنز به کاشان

#امداد خودرو و یدک کش و خودروبر در آزادراه شهید کاظمی

#امداد خودرو و یدک کش و خودروبر در آزادراه حجازی مورچه خورت

# امداد خودرو و یدک کش و خودروبر در برخوار میمه

#امداد خودرو و یدک کش و خودروبر در میمه

#امداد خودرو و یدک کش و خودروبر در گرگاب

گروه امداد خودرو شاهین‌شهر و میمه مجهز به لوازم یدکی از قبیل باطری و …

به صورت سیار در کل شاهین‌شهر و میمه آماده ی خدمت می باشد.

انتقال خودرو های صفر کیلومتر و کار کرده از کل شاهین‌شهر و میمه به تمام نقاط ایران در سریع ترین زمان و قیمت خودرو بر منصف انجام می شود.

این گروه مجهز به

 1. خودرو بر کفی
 2. یدک کش
 3. کفی خودرو
 4. خودرو سوار
 5. خودرو بر مکانیزه
 6. خودرو بر چرخ گیر
 7. خودرو بر کفی کش
 8. خودرو های سواری امداد
 9. امداد رسانی جاده ای
 10. ارسال مکانیک سیار
 11. جرثقیل خودرو بر
 12. حمل خودرو
 13. خودرو بر بار
 14. سوخت رسانی به کلیه ی خودرو ها
 15. تعویض لاستیک
 16. باطری به باطری
 17. تعویض تسمه
 18. تنظیم موتور
 19. تعویض لنت
 20. تعویض تسمه تایم

می باشد.

در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم.
انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر شاهین‌شهر و میمه بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجام شده توسط امدادگر باشد.در صورت هرگونه مشکل با شماره تماس بگیرید تا پیگیری درخواست شما را تا رسیدن به رضایت کامل بر عهده بگیریم و از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری بعمل بیاوریم.
امداد گران ما با سابقه طولانی در امر امداد ب هموطنان عزیز در شاهین‌شهر و میمه مفتخراست ک به درخواست امداد از طرف شما عزیزان برای انجام وظیفه در کمترین زمان خدمت شما حاضر شود و به اعتماد شما خوبان ب امدادخودرو شاهین‌شهر و میمه پاسخ در شان شاهین‌شهر و میمهی های عزیز بدهد.اعتماد شما بزرگترین سرمایه امداد خودرو شاهین‌شهر و میمه است.
طرف قرارداد با تعمیرگاههای مجاز

 

یدک کش شاهین شهر و میمه

خدمات قابل ارائه امداد خودرو ویدک کش شاهین شهر و میمه

۱-ارائه خدمات مشاوره فنی تلفنی و پاسخگویی به درخواست های امدادی
۲-اعزام تیم امدادی به محل
۳-رفع ایرادهای قابل ارائه در محل
۴-هماهنگی جهت انتقال خودرو به شبکه عاملیت های مجاز
۵-دریافت فایل لیست قطعات و خدمات امدادی
۶-دریافت فایل تعرفه هزینه ایاب و ذهاب و حمل امداد کانون جهانگردی

توجه :لازم به ذکر است در صورتیکه خودرو در دوره گارانتی باشد هزینه های حمل و بکسل به امدادگر پس از دریافت فاکتور رسمی از طرف امدادگران کانون جهانگردی،توسط مشتری پرداخت می گردد.
مشتری گرامی در صورت گارانتی بودن خدمات،پس از ارائه مدارک به واحد پذیرش نمایندگی های سراسر کشور و اخذ تاییدیه از واحد گارانتی هزینه های پرداختی از طریق نمایندگی ها به شما عودت خواهد شد.

 

-شیوه فعالیت امدادرسانان (اکیپهای سیار):

امدادرسانان به ۳ دسته تقسیم می گردد به صورت شبانه روزی همواره آماده انجام فعالیتهای امدادی می باشند :
۱-امدادرسانان مختص حمل و بکسل خودرو.
۲-امدادرسانان فنی خودرو.
۳-امدادرسانانی که هر دو شرایط فوق را دارند
فعالیت امدادرسانان:
فعالیت امدادرسانان به صورت شیفتی و یا ماموریتی براساس ابلاغ و دستور کار می باشد که ازطریق واحد عملیات و واحد پیام ابلاغ می گردد.

امداد خودرو و یدک کش شاهین شهر و میمه

امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست.پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.

امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه با خدماتی همچون:تعمیر در محل،یدک کش خودرو با دکل مناسب خودروهای تصادفی،یدک کش خودروهای خوابیده با ارتفاع کم توسط چرخگیر،حمل خودرو خودروهای لوکس توسط کفی و خودروبر،سوخت رسانی،تهیه لوازم یدکی و ارائه در محل خودرو،سوخت رسانی،پنچر گیری و…در همه نقاط ایران و پوشش همه استانهای ایران و ساپورت خودروهای داخلی و خودروهای وارداتی را شامل می شود.

امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست.پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه همیشه در تلاش است به بهترین نحو ممکن خدمات امدادی را به نتیجه برساند که رضایت مشتریان گرامی را بدست آورد.این روزها خیلی کم پیش میاد که کسی بتونه بدون وسیله نقلیه نیازهای خودشو برطرف کنه،پس طبیعیه که خودرو بدلیل مشغله کاری زیاد و یا نبودن زمان کافی به دلیل عدم تعمیرات و سرویسهای مورد نیاز دچار نقص فنی بشه و در نتیجه خودروی شما در جاده و یا شهر دچار نقص فنی بشه.اینجاست که کلمه امداد خودرو و خودروبر به ذهنتون خطور میکنه.پس اگه به دنباله یک امداد خودرو و خودروبر خوب میگردی کافیه با یکی از شماره های زیر تماس بگیری و مشکل خودرو رو بیان کنی و تیم امدادخودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه نسبت به مشکل خودروی شما تیم امدادی اعزام کنه.

زمانی که کلمه امداد خودرو و خودروبر در کشورمان ایران وجود نداشت مردم در امر خرابی خودرو با مشکلات فراوانی روبرو میشدند،ولی هم اکنون با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن امداد خودرو و خودروبر این مشکل حل شد.امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه با سابقه درخشان ۲۰ ساله در رسته کاری امداد خودرو و خودروبر همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی نقاط ایران در تلاش است که مردم عزیز کشورمان از لحاظ نقص فنی خودرو هیچ نگرانی نداشته باشند.امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه با داشتن شعبات مجاز تعمیرگاهی در تمامی نقاط ایران شرایط را طوری فراهم کرد که دیگر نگران تعمیرگاههای سودجو هم نباشید.امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه همیشه و همه جا در کنار شماست
امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه دارای یدک کش و خودروبر های هیدرولیکی و ارسال خودرو به تمامی نقاط ایران با بیمه بارنامه معتبر شرکت امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه بدون کوچکترین صدمه به خودروی شما و به مقصد رساندن خودرو شما در اسرع وقت.حمل خودروهای صفرکیلومتر،گذر موقت،خودروهای لوکس و گران قیمت،خودروهای وارداتی از جمله کیا،هیوندای،بنز،بی ام و،تویوتا و…به تمامی نقاط ایران توسط امداد خودرو و خودروبر شاهین‌شهر و میمه

امداد خودرو در شاهین‌شهر و میمه | معرفی خدمات یدک کش شاهین شهر و میمه

در شهر شاهین‌شهر و میمه خودروبرهای متعددی وجود دارد که در این بین امداد خودرو شاهین‌شهر و میمه میتواند گزینه خوبی برای امداد رسانی به خودرو شما باشد برای دریافت امداد رسانی خودرو کافیست با شماره تلفن های این مجموعه در هر کجای شهر باشید تماس گرفته تا سریعا خودشان را به محل شما برسانند.

قبل از شروع به معرفی امداد خودرو شاهین‌شهر و میمه بپردازیم نیاز است کمی با ویژگی ها و تعاریف امداد رسانی خودرو آشنا بشیم.
امداد رسانی خودرو چیست ؟

همان طور که از اسمش پیداست به مجموعه هایی که خدمات حمل و نقل و تعمیر خودرو را انجام میدهند به طور ساده امداد خودرو میگویند.امروز خودروبر های متعددی در سراسر کشور برای این کار شکل گرفته اند که این خدمات را برای شما انجام میدهند.
چه زمانی به امداد خودرو نیاز دارید ؟

وقتی حین مسافرت هستید و یا در داخل شهر به صورت اتفاقی برای خودرو شما مشکلی رخ داده باشد سریعا به حل مشکل می پردازید گاها امکان دارد که تعمیر خودرو پیچیده بوده و از عهده شما برنیاید در این حین شما نیاز دارید به یک مکانیک خودرو که سریعا در محل خودرو شما حضور پیدا کرده و نسبت به تعمیر خودرو و در صورت نیاز به حمل خودرو به نزدیک ترین امداد خودرو یا مکانیکی خودرو منتقل بکند.
معرفی یک مجموعه در شاهین‌شهر و میمه برای حمل خودرو

در شهر شاهین‌شهر و میمه خودروبرهای متعددی وجود دارد که در این بین امداد خودرو شاهین‌شهر و میمه میتواند گزینه خوبی برای امداد رسانی به خودرو شما باشد برای دریافت امداد رسانی خودرو کافیست با شماره تلفن های این مجموعه در هر کجای شهر باشید تماس گرفته تا سریعا خودشان را به محل شما برسانند.
خدماتیکه امداد خودرو شاهین‌شهر و میمه انجام میدهد

۱.امداد خودروبر شاهین‌شهر و میمه

۲.خودروبر کفی شاهین‌شهر و میمه

۳.یدک کش خودرو شاهین‌شهر و میمه

۴.حمل خودرو شاهین‌شهر و میمه
لیست خدمات خودروبر شاهین‌شهر و میمه

سوخت رسانی :مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به بنزین داشته باشید می توانید در محل خودتون از سرویس سوخت رسانی تیم امداد خودرو شاهین‌شهر و میمه استفاده کنید.
مکانیکی :این خدمت شامل تعمیر انواع خودروها با برندهای متفاوت لوکس و خارجی و ایرانی از جمله پراید،پژو ۲۰۶،پژو ۴۰۵،تیبا،سمند،دنا و …میباشد.
برق و باتری :سروریس مورد نظر شامل انواع خدماتی که به برق و باتری خودرو از جمله خرابی باتری یا دشارژ شدن آن مربوط می شه.
تعویض روغن در محل :این خدمات یکی از پرطرفدارترین سرویس های امداد خودروبر شاهین‌شهر و میمه میباشد،تعویض روغن رو برای شما راحت کرده و با استفاده از بهترین روغن موتورها و بهره گیری از تخصص و تجربه ی کارشناسان تعمیر خودرو ما،در محل شما انجام میشود.
تعویض شمع و وایر :برای عملکرد بهتر موتور،تعویض شمع و وایر باید به صورت دوره ای انجام بشه.
تعویض لنت ترمز :یکی از مهم ترین سیستم های خودرو شما،سیستم ترمزه و برای ایمنی شما و سرنشینان خودرو باید عملکرد درستی داشته باشد.تعویض لنت ترمز یکی از اساسی ترین خدمات خودرو بر شاهین‌شهر و میمه محسوب می شه.
سرویس دوره ای خودرو :این سرویس خودروبر یکی از مهم ترین خدمات آچاره ست که باید سر زمان معین انجام بشه تا خودروی شما عملکرد مناسبی داشته باشه.
تعمیر خودرو های داخلی و خارجی

 1. تعویض تسمه تایم خودرو
 2. تعویض تسمه دینام
 3. تعویض لنت
 4. سرویس خودرو در محل
 5. تعویض صافی پمپ بنزین
 6. تعویض فیلتر روغن و هوا
 7. آپاراتی و پنچر گیری در محل

سایر خدمات یدکش کش خودرو شاهین‌شهر و میمه

 1. جابه جایی خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 2. جابه جایی خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 3. جابه جایی خودروهای مسابقه.
 4. جابه جایی خودروهای تصادفی به مراکز بیمه.
 5. جابه جایی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.

قوانین یدک کشی چیست؟

هر دو طرف درگیر در ماموریت یدک کش باید موارد زیر را به خاطر بسپارند:

علامت “در یدک کش”باید در پشت وسیله نقلیه در حال یدک کشی قرار داده شود
هنگامی که وسایل نقلیه فقط با طناب یا زنجیر متصل می شوند،حداکثر فاصله مجاز بین وسایل نقلیه ۴.۵ متر است.
اگر فاصله بین دو وسیله نقلیه بیش از ۱.۵ متر باشد،طناب یا زنجیر باید در فاصله معقولی از هر طرف تا سایر کاربران جاده به وضوح قابل مشاهده باشد،مثلاً با بستن یک پارچه رنگی در وسط آن.
شخصی که در خودروی خراب است باید یک راننده واجد شرایط باشد
اگر هوا تاریک است،خودروی خراب باید مانند شرایط عادی چراغ های خود را روشن کند.

چه نکاتی باید راننده یدک کش در شاهین‌شهر و میمه رعایت کند؟

شما باید همه چیز را آهسته و پیوسته انجام دهید-هرگز از ۱۵ مایل در ساعت تجاوز نکنید.

برای جلوگیری از انحراف ناگهانی روی طناب،از کلاچ استفاده کنید تا به آرامی کنار بکشید تا از انحراف ناگهانی طناب جلوگیری کنید،که می تواند باعث پاره شدن طناب شود،و از ترمز ناگهانی خودداری کنید زیرا راننده یدک شده ممکن است نتواند به اندازه کافی سریع واکنش نشان دهد تا متوقف شود-به آرامی ضربه بزنید تا به آنها هشدار دهید..

به طور مشابه،در زمان زیادی نشان دهید و از هرگونه تغییر جهت ناگهانی یا مانورهای بیش از حد خودداری کنید،زیرا راننده ای که بکسل می شود به سختی می تواند با شما هدایت و ترمز کند.

در حالی که در حال بکسل هستید،آینه های خود را اغلب بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه چیز خوب به نظر می رسد.همچنین مراقب گیج های خودرو،به ویژه دما و فشار روغن،باشید –اگر ناگهان تغییر کردند ممکن است مشکلی پیش بیاید،پس هر چه سریع تر آن را کنار بزنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

امداد خودروی محیا *مهندس سالم*
ارسال