امداد خودرو علویجه

راه های ارتباط با ما

۰۹۱۳۵۷۷۸۲۶۷

۰۹۳۹۱۰۰۳۹۴۰

امداد خودرو علویجه معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر علویجه زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو علویجه ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو علویجه شامل یدک کش شاهین شهر، خودروبر علویجه ، کفی علویجه ، مکانیک سیار علویجه ، بنزین سیار علویجه ، باتری به باتری و پنچری در علویجه می باشد. همکاران ما در امداد خودرو علویجه در شهر شاهین شهر صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

امداد خودرو شبانه روزی علویجه در تمام مناطق شهرستان علویجه

خودرو بر شاهین شهر با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق شاهین شهر را در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو محیا  تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو شاهین شهر در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امدادخودرو محیا تماس بگیرید.

امداد خودرو علویجه یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در شاهین شهر و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

امداد خودرو علویجه

۲۴ ساعته اماده خدمات رسانی به شما همشهریان عزیزعلویجهی است.

امداد خودرو جاده ای شبانه روزی یکی از خدماتی است که به رانندگان در صورت بروز هرگونه مشکل در مسیر سفر پیش می آید انجام می شود.این خدمات شامل تعمیر خودرو تعویض لاستیک بنزین گیری.باتری سازی و همچنین انواع خدمات تعمیراتی است.خدمات امداد خودرو جاده ای شبانه روزی برای رانندگان بسیار مهم است زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل در مسیر سفر به آن ها کمک می شود تا به سرعت مشکل خود را برطرف کنند و به مقصد خود برسند.

خدمات امداد خودرو جاده ای شبانه روزی شامل چه خدماتی است؟

امداد خودرو جاده ای شبانه روزی شامل خدمات مهم تعمیر و حمل خودرو می باشد.در هر زمان از شبانه روز با تماس گرفتن امدادگر خود می توانید خدمات حمل خودرو با یدکش با استفاده از یک راننده ماهر انجام می شود.در زمان بروز حادثه یا خرابی در هر نقطه از منطقه می توانید از خدامات امداد خودرو استفاده کنید.همچنین اگر شما  دچار حادثه شده اید یا مشکلی برایتان ایجاد شده می توانید با شماره تماس ۰۹۱۳۵۷۷۸۲۶۷ – ۰۹۳۹۱۰۰۳۹۴۰ تماس گرفته و از خدمات امداد خودرو شاهین شهر  استفاده کنید.

امداد خودرو جاده ای شبانه روزی در علویجه

چه مواردی می تواند نیاز به خدمات امداد خودرو جاده ای شبانه روزی داشته باشد؟

مواردی که می تواند نیاز به خدمات امداد خودرو جاده ای شبانه روزی داشته باشد عبارتند از:

 1. خرابی خودرو در مسیر جاده ای
 2. تصادف خودرو و بروز حوادث جدی
 3. بالا نیامدن موتور خودرو
 4. تمام شدن سوخت خودرو
 5. تعویض لاستیک در صورت پنچر
 6. مشکلات باتری خودرو

شماره امدادخودرو در علویجه

قیمت امداد برای خودرو ها متفاوت می باشد و به به چند عامل مرتبط است :

 • اگر لازم به حمل خودرو باشد و رفع ایراد در محل صورت نگیرد مسافتی که خودروی یدک کش یا جرثقیل طی نمونده است یکی از عوامل مرتبط می باشد
 • نوع خودرویی که یدک کشی توسط آن انجام شده است مهم بوده و برای خودروهای سنگین متفاوت است
 • هزینه سوخت خودروی یدک کش در مسافت های طولانی مورد محاسبه قرار خواهد گرفت
 • نوع خودرو از لحاظ لوکس بودن و یا ماشین های سنگین مورد بعدی در عوامل موثر بر قیمت یدک کشی است
 • بیمه نامه برای اتومبیل هایی که حمل میشوند که معمولا این امر برای اتومبیل های صفر کارخانه ای و لوکس انجام میشود

لازم به ذکر است که خدماتی از قبیل ؛ ایاب و ذهاب خودرو های داخلی ، ایاب و ذهاب خودرو های خارجی ،باتری به باتری خودروها ، باتری به باتری و تست دینام خودرو های کفی ، تست دینام خودرو های شاسی بلند و ورود خودرو های یدک کش و چرخگیر برای هریک از امور ذکر شده دارای قیمت های مصوب خود میباشد که در صورت استفاده از هریک از آنها باید پرداخت شوند و این قیمت های مصوب بعد از اعمال درصدی ارزش افزوده به شما اعلام خواهد شد که می توانید به راحتی برای پرداخت آن اقدام نمایید. در این خصوص می توان به این نکته اشاره نمود که تعویض هر قطعه از خودروی شما با اتفاق نظر و رضایت شما صورت خواهد گرفت و بدون هماهنگی شما هیچکدام از این امور اعمال نخواهند شد و معمولا امدادخودرویی در بین ساعت های ۲۱ الی ۶ صبح افزایش حدودی قیمت را به همراه خواهد داشت و به قیمت و هزینه ی نهایی امور انجام شده بر روی خودرو اضافه می گردد.

 

حمل خودرو علویجه

 • امدادخودرو آزاد راه علویجه
 • امداد جاده ای اتوبان علویجه
 • امداد خودرو جاده ای علویجه
 • خودرو بر فوری علویجه
 • خودرو سوار شبانه روزی علویجه
 • یدک کش آزادراه علویجه
 • خودرو سوار جاده ای علویجه

اهداف خودرو بر محیا:

 1. امداد رسانی به کلیه خودروهای سبک و سنگین تصادفی معیوب و نیازمند
 2. توزیع انواع قطعات اتومبیل سبک وسنگین
 3. امداد رسانی در سطوح و مجورهای استان در سرتاسر کشور
 4. پوشش تمام مناطق شهری و بین شهری
 5. پوشش خبری در زمینه امداد رسانی در راه ماندگان
 6. ایجاد اشتغال و استفاده از افراد خلاق
 7. ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات حمل خودرو علویجه
 8. شفاف سازی نرخ خدمات و کیفیت خدمات
 9. صدور کارت شناسایی به امداد گران

امدادخودرو در دنیای امروز به امری ضروری در زندگی روزمره تبدیل شده که وظیفه راحتی و آسایش مردم را برعهده دارد. براین اساس در کشور ما نیز نیاز به این امر باعث بوجود آمدن شرکتهای متعدد امداد خودرو شده و شرکت امداد خودرو محیا نیز برآن شده تا وظیفه خود را در قبال امداد به خودروهای در جاده و خیابان مانده با نهایت وسواس برای راحتی و آسایش مردم انجام دهد.

این امر بوسیله امداد گران مجهز این امداد خودرو میسر شده تا در صورت لزوم با تعمیر و یا تعویض قطعات خودروها و یا در صورتی که نیاز به حمل خودرو باشد با تجهیزات و خودروبرهای بروز شرکت امداد خودرو محیا انجام شود تا رضایت مشتریان را به نحو احسنت بدست بیاورد.

حمل خودرو علویجه

خودرو بر علویجه

خودروبر علویجه

ماشین بر علویجه

یدک کش علویجه

خودروبر علویجه

حمل ماشین علویجه

امدادخودرو سیار علویجه

حمل ماشین در علویجه

خودروسوار علویجه

کفی حمل خودرو علویجه

امدادخودرو سیار علویجه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

امداد خودرو شاهین شهر|امداد خودرو شاهین شهر-یدک کش شاهین شهر-خودروبرشاهین شهر-امدادخودروشاهین شهر-امداد خودرو میمه-امداد خودرو وزوان

امداد خودرو شاهین شهر

شرکت محیا وزوان ایرانیان کهن- به شماره ثبت ۳۴۰ مجهز به یدک کش و جرثقیل امداد خودروی شاهین شهر و میمه و مورچه خورت، امدادخودرو سایپا شاهین شهر،با یدک کش و جرثقیل، آماده ارائه خدمات تعمیر و حمل خودروی شما هموطن عزیز می باشد. تعمیر خودروی شما در محل حمل خودروی شما به تمام نقاط کشور با مدیریت آقای طیب سالم دیگر نگران خرابی خودروی خود در جاده نباشید. ۰۹۱۳۵۷۷۸۲۶۷ ۰۹۳۹۱۰۰۳۹۴۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...

امداد خودروی محیا *مهندس سالم*
ارسال